Strona główna

    • Witamy na stronie internetowej naszej szkoły :)
          • Szkolne Koło Wolontariatu podsumowuje rok 2025/2026

            24.06.2026 r.

            Rok szkolny 2025/2026 był dla Szkolnego Koła Wolontariatu okresem intensywnej i owocnej działalności.

            Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz wsparciu opiekunów zrealizowano wiele inicjatyw służących niesieniu pomocy osobom potrzebującym, seniorom, pacjentom oraz zwierzętom.

            Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem tegorocznych działań wolontariackich.

        • Kolorowe dłonie splecione w serce i napis Koło Wolontariatu Siódemki.
        • Budowla z klocków Lego.
          • „Baśniobór” w świecie Lego – projekt

            24.06.2026 r.

            Literatura może inspirować do działania na wiele sposobów. Przekonali się o tym uczniowie klas 5b i 5d, którzy podczas lekcji języka polskiego połączyli analizę lektury z twórczą pracą konstrukcyjną.

            Wykorzystując klocki Lego, odtworzyli najważniejsze miejsca i wydarzenia z powieści „Baśniobór” Brandona Mulla, udowadniając, że nauka może być jednocześnie wartościowa i angażująca.

          • Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

            Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się w piątek, 26.06.2026 r.

            Msza św. dla uczniów naszej Szkoły odbędzie się o godz. 8.00 w kościele M.B. Częstochowskiej.

            Uczniowie klas 1-7 spotykają się ze swoimi wychowawcami o godz. 9.15.

            Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla uczniów klas ósmych odbędzie się o godz. 11.00 na sali gimnastycznej.

        • Granatowa tło i biała czapka absolwenta. Napis Zakończenie roku szkolnego.
        • Certyfikat OSEhero dla szkoły.
          • Projekt edukacyjny OSEhero

            23.06.2026 r.

            Nasza szkoła w tym roku szkolnym aktywnie uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie OSEhero, promującym bezpieczeństwo cyfrowe i odpowiedzialne korzystanie z internetu.

            Spełnienie wszystkich wymagań programu zostało potwierdzone uzyskaniem certyfikatu OSEhero, będącego dowodem aktywnego zaangażowania w działania na rzecz bezpiecznego korzystania z sieci.

          • Dzień Sportu

            23.06.2026 r.

            W czerwcu uczniowie klas 1–3 wzięli udział w międzyklasowych zmaganiach sportowych.

            Rywalizacja przebiegała w duchu fair play i sprzyjała rozwijaniu aktywności fizycznej oraz integracji uczniów.

            Wszystkim uczestnikom gratulujemy zaangażowania i sportowej postawy.

        • Uczniowie na boisku szkolnym stojacy jeden za drugim.
        • Plakat z dzikiem i napisem Dzik jest dziki.
          • Dziki w mieście – jak zachować się bezpiecznie?

            23.06.2026 r.

            W związku z pojawianiem się dzików na terenach miejskich przypominamy o zasadach bezpiecznego zachowania podczas spotkania z dziką zwierzyną oraz o sposobach ograniczania jej obecności w mieście.

            Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi materiałami informacyjnymi przygotowanymi przez Urząd Miejski w Wołominie.

        • Uczeń w stroju piłkarskim na boisku z piłką.
          • Ignacy wśród wyróżniających się zawodników Bellsport Cup 2026

            23.06.2026 r.

            Sportowy talent Ignacego po raz kolejny dał o sobie znać! W dniach 19–21 czerwca 2026 r. reprezentował on Escola Varsovia podczas prestiżowego międzynarodowego turnieju Bellsport Cup w Poroninie. W rywalizacji z czołowymi akademiami i klubami z Polski oraz zagranicy Ignacy wyróżnił się znakomitą skutecznością, zdobywając aż 9 bramek i notując kilka asyst.

          • Sukces wokalny Antoniny Romek

            22.06.2026 r.

            Miło nam poinformować, że Antonina Romek z klasy 6b zdobyła II miejsce w XV Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Piosenka jest dobra na wszystko”, który odbył się pod hasłem „Legendy Polskiej Muzyki”.

            W kategorii klas V–VIII, liczącej aż 31 uczestników, Tosia zachwyciła jury wykonaniem utworu „Dłoń” z repertuaru Natalii Kukulskiej.

        • Uczennica trzymająca w dłoni dyplom i czek na 500 zł za zdobycie 2 miejsca w konkursie piosenki.
        • Otwarty zeszyt z napisanymi na czerwono trudnościami ortograficznymi.
          • Mistrz Ortografii wyłoniony

            22.06.2026 r.

            18 czerwca uczniowie klas trzecich wzięli udział w szkolnym konkursie „Mistrz Ortografii”.

            Uczestnicy wykazali się doskonałą znajomością zasad pisowni, koncentracją i dużym zaangażowaniem.

            Gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom, a Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród.

          • Konkurs o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia” w kl. 3

            22.06.2026 r.

            17 czerwca odbył się finał konkursu matematycznego dla uczniów klas trzecich o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia”.

            W rywalizacji wzięli udział najlepsi młodzi matematycy wyłonieni w szkolnych eliminacjach. Konkurs dostarczył uczestnikom wielu emocji i był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności rachunkowych.

        • Serce złożone z przykładów na mnożenie..
        • Certyfikat dla szkoły za ydział w akcji Dzień Pustej Klasy.
          • Dzień Pustej Klasy w kl. 1-3

            22.06.2026 r.

            Nauka na świeżym powietrzu, kreatywne działania i odkrywanie świata poprzez doświadczenie – tak uczniowie klas 1–3 świętowali Dzień Pustej Klasy. To był czas pełen aktywności, radości i praktycznej nauki.

            Zapraszamy do przeczytania relacji z tego wyjątkowego wydarzenia oraz obejrzenia fotorelacji.

          • Maj w świetlicy szkolnej

            22.06.2026 r.

            W maju podczas zajęć świetlicowych promowano zdrowy styl życia, rozwijano zainteresowania czytelnicze oraz umiejętności plastyczne i manualne.

            Dzieci poznawały historię Wołomina i uczestniczyły w konkursie plastycznym pt. „Herb Wołomina”.

            Zapraszamy do obejrzenia prac wykonanych przez naszych uczniów.

        • Dwie biegnące dziewczynki, na górze napis Świetlica.
        • Uczennica w ciemnym pokoju świecąca latarką.
          • Logopedyczny Escape Room

            22.06.2026 r.

            W ramach zajęć logopedycznych uczniowie wzięli udział w wyjątkowym Logopedycznym Escape Roomie.

            Poprzez serię angażujących zagadek i zadań rozwijali swoje umiejętności językowe, artykulacyjne oraz oddechowe, łącząc naukę z dobrą zabawą.

            Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego niezwykłego wydarzenia.

          • Wieczorek filmowy klasy 1a

            21.06.2026 r.

            W piątek, 19 czerwca 2026 r., uczniowie klasy 1a wzięli udział w wyjątkowym wieczorku filmowym.

            Wspólnie obejrzeli animację Luca, która porusza tematy przyjaźni, odwagi i akceptacji.

            Seans dostarczył dzieciom wielu pozytywnych emocji i przebiegał w radosnej atmosferze.

        • Uczniowie w klasie leżący na materacach i oglądający bajkę na ekranie.
        • Logo eTwinning dwie postacie żółto-granatowe.
          • „Symfonia gwiazd” – międzynarodowy projekt eTwinning

            19.06.2026 r.

            W drugim półroczu roku szkolnego 2025/2026 uczniowie klas 8c i 8e uczestniczyli w międzynarodowym projekcie eTwinning „La symphonie des étoiles” („Symfonia gwiazd”), realizowanym we współpracy ze szkołami z Polski, Portugalii, Francji, Rumunii i Włoch.

            Projekt rozwijał kompetencje językowe, cyfrowe i społeczne uczniów oraz promował współpracę i wspólne wartości europejskie.

          • Konkurs fotograficzny #TataTeżCzyta

            18.06.2026 r.

            Miejska Biblioteka Publiczna w Wołominie zaprasza do udziału w konkursie organizowanym w ramach ogólnopolskiej akcji #TataTeżCzyta.

            Zadaniem konkursowym jest pokazanie, jak wygląda wspólny czas z książką i przesłanie zdjęcia taty czytającego z dziećmi. Liczy się kreatywność, rodzinna atmosfera i miłość do czytania.

        • Kolorowy plakat z rodzina i napis #Tata też czyta.
        • Żółta kartka z czerwoną pinezką w lewym górnym rogu.
          • Lista przyjętych do klas pierwszych w roku szkolnym 2026/2027

            16.06.2026 r.

            Szanowni Państwo,

            listy kandydatów przyjętych do klasy pierwszej na rok szkolny 2025/2026 zostały opublikowane w systemie elektronicznym oraz wywieszone na drzwiach wejściowych do szkoły.
            Informujemy, że listy poszczególnych klas pierwszych wywieszone będą w ostatnim tygodniu sierpnia.
            Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej - po 21 sierpnia 2026 r. zostaną podane informacje dotyczące organizacji klas pierwszych oraz terminu spotkania integracyjnego wychowawców klas z pierwszoklasistami.

          • Pomagamy razem z Fundacją Znajdki

            17.06.2026 r.

            17 czerwca opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu przekazali do Fundacji Znajdki karmę oraz akcesoria dla zwierząt zebrane przez uczniów naszej szkoły.

            To kolejny rok współpracy z fundacją, która niesie pomoc bezdomnym i potrzebującym zwierzętom.

            Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie tej wyjątkowej inicjatywy.

        • Pies na tle przekazanych darów: karmy i akcesoriów dla zwierząt.
        • Para taneczna z pucharem w dłoniach.
          • Taneczny sukces Agaty Kołakowskiej

            17.06.2026 r.

            Agata Kołakowska, uczennica klasy 7c, odniosła kolejny sukces w tańcu towarzyskim, zdobywając I miejsce podczas Gali o Puchar Mazowsza „Pasjonat 2026”.

            Na co dzień trenuje w warszawskiej szkole tańca Creativ Dance pod okiem utytułowanych trenerów.

            Serdecznie gratulujemy!

  • Galeria zdjęć

    • brak danych