• Podziękowania

   • 29.11.2022 r.

     

    Szkoły Pełne Talentów

     

     

     

    Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcję zbierania Talenciaków za zrobione zakupy w sklepach Lidl. 

     

     

    Dzięki Państwu zebraliśmy 7214 Talenciaków, a wykorzystaliśmy 7150.

    Wartość nagród szacujemy na około 5760 zł.

    Zamówiono:

    • zestawy geometryczne, 
    • 4 zestawy przyrządów geometrycznych,
    • hałasomierz,
    • 2 zestawy plansz biologicznych,
    • zestaw diatoniczny,
    • pakiet planszówek,
    • zestaw 12 piłek piankowych,
    • zestaw instrumentów muzycznych,
    • zestaw kompasów.
      

    „Pomagamy Aniołom - Obrońcom Ukrainy”

    Bardzo dziękujemy Uczniom oraz Siostrom Katechetkom ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Wołominie za zaangażowanie się w akcję „Pomagamy Aniołom - Obrońcom Ukrainy”. Czekolady zostały przekazane na Ukrainę.
         Zbiórka pluszaków dla dzieci chorych onkologicznie

    Z okazji zbliżającego się Dnia Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada, fundacja GDY LICZY SIĘ CZAS zorganizowała akcję charytatywną dla dzieci chorych onkologicznie.  

    W dniach 4-10.11.2021 r. odbyła się w naszej szkole akcja zbiórki pluszaków. Uczniowie klas młodszych i starszych przyłączyli się do tej pięknej inicjatywny przynosząc pluszaki dla małych pacjentów.

    Zebrane maskotki zostały przekazane fundacji, a następnie trafiły na oddziały onkologiczne.

    Za udział w akcji oraz podarowanie maskotek chorym małym pacjentom organizatorzy przesłali naszym uczniom serdeczne podziękowania.

     

     


    Dzień Piżamy w Szkole

    We wrześniu 2021 r. społeczność naszej szkoły przyłączyła się do akcji Dzień Piżamy w Szkole.

    Samorząd Uczniowski w porozumieniu z fundacją GDY LICZY SIĘ CZAS zorganizował w szkole zbiórkę pieniężną pod hasłem „Wpłać złociaka dla dzieciaka”. Pozyskane środki zostały przeznaczone dla dzieci chorych onkologicznie i przebywających nieustannie w szpitalu.

    Uczniowie kl. 1-3 okazali wielkie serca, zebrali 2 198,83 zł. Za tę pomoc szkoła otrzymała dyplom wraz z podziękowaniem od organizatorów akcji.
     

     

     

    Dnia 12 kwietnia 2022 r. przedstawiciel Fundacji Gdy Liczy się Czas napisał(a):

     

    Kochane Anioły w Piżamach 👼😇❤  

    Bardzo  dziękujemy każdemu kto dołożył cegiełkę do naszej akcji Bieg i Dzień w Piżamach !

    Dzięki wam powstał pierwszy Ośrodek Rehabilitacji w Lublinie❤

    Może na razie nie jest taki duży, ale na pewno fantastycznie przytulny, niezbędny i niosący ogrom pozytywnej energii od was ! 

    Będą tam odbywać się zajęcia z  rehabilitacji ruchowej, terapii SI, porady i zajęcia logopedyczne, wsparcie psychologiczne, warsztaty dietetyczne i spotkania rodziców i dzieci.
     

    https://radio.lublin.pl/2022/04/to-pierwsze-takie-miejsce-w-lublinie-powstal-osrodek-rehabilitacji-dla-dzieci-z-chorobami-onkologicznymi/

     

    https://onkologia-dziecieca.pl/chorzy/news/id/4004-zielono-na-zielonej-otwarto-pierwszy-w-lublinie-osrodek-rehabilitacji-dla-dzieci-z-chorobami-onkologicznymi?fbclid=IwAR1NRjuB1EdfaK0mIbBNlHmPgwQIuOB26cgu3FPzPIbUBnY_4_4JIgB-A78

     

     


     

    Szkoła pamięta

    Prawie 11 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju włączyło się do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta”.  Wśród nich znalazła się nasza szkoła. 

    Samorząd Uczniowski kl. 1-3 zorganizował zbiórkę zniczy i lampionów, natomiast uczniowie kl. 4-8, w ramach działań Szkolnego Koła Wolontariatu, porządkowali zapomniane i opuszczone groby na wołomińskim cmentarzu. 

    Za udział w tej ogólnopolskiej akcji szkoła otrzymała podziękowanie od Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka.

     

     

     


             

    „Szkoła do hymnu”

    W podziękowaniu za udział naszej szkoły w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu” otrzymaliśmy dyplom od Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka.

    W tegorocznej akcji wzięło udział 16 269 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju. Dziękujemy wszystkim uczniom za włączenie się do akcji!

     

     


     

    List gratulacyjny Burmistrza Wołomina


     

     


     

    „Stosunek do zwierząt powinien być – i dla wielu myślących ludzi jest – miarą  człowieczeństwa“        

     

    Za pomoc bezdomnym zwierzakom i zorganizowanie oraz przeprowadzenie zbiórki karmy dla zwierząt właścicielki Przytuliska dla zwierząt w Jadowie serdecznie dziękują wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w akcji.

     

     


    „Razem na Święta”

    Za pomoc charytatywną przed świętami Bożego Narodzenia oraz udział w akcji „Razem na Święta” nasza szkoła otrzymała podziękowania od Ministra Edukcji Narodowej Dariusza Piontkowskiego.

     


     

    „Szkoła do hymnu”

    Za włączenie się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu” nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego.

    „W tym roku do wspólnego śpiewania hymnu, w piątek, 8 listopada o godz. 11:11, przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce i poza granicami kraju. Łącznie swój udział w akcji zgłosiło 20 475 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowani”.

    W imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego
    Anna Ostrowska
    Rzecznik Prasowy MEN

     

     

     


         Świąteczna zbiórka „Polacy kresowym Rodakom”

    Tuż przed świętami Bożego Narodzenia społeczność naszej szkoły przyłączyła się do zbiórki darów dla kombatantów i dzieci z Kresów Wschodnich.

    Zbieraliśmy artykuły szkolne, patriotyczne i spożywcze wraz ze świątecznymi życzeniami.

    Za ogromne zaangażowanie, serce i udział w zbiórce darów otrzymaliśmy dyplom uznania wraz z podziękowaniem od organizatorów akcji.

     

     


    Świąteczna zbiórka darów dla Domu Dziecka w Równem

    W listopadzie 2018 r. Szkolne Koło Wolontariatu działające w naszej szkole zorganizowało wśród uczniów akcję charytatywną na rzecz Domu Dziecka w Równem. Członkowie Koła otrzymali podziękowania od Dyrektora Domu Dziecka wraz ze świątecznymi życzeniami.

    Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej akcji i sprawili świąteczne niespodzianki dzieciom przebywającym w Domu Dziecka. 

     

     


     

    „100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości”

    Wśród wielu działań przeprowadzonych w naszej szkole z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę znalazła sią ogólnopolska akcja „100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości”. Organizatorzy tej akcji, która wpisała się w kalendarz oficjalnych obchodów stulecia odzyskania przez Polską niepodległości, przesłali podziękowania za udział naszej szkoły w tejże akcji.

     

     


    Lekcja w kinie

    Od wielu lat nasza szkoła współpracuje z Centrum Edukacji Filmowej i bierze aktywny udział w ogólnopolskim programie edukacji medialnej i filmowej.

    Lekcje przygotowywane są w oparciu o aktualną podstawę programową na poszczególnych etapach edukacyjnych. Organizatorzy łączą multimedialne i interaktywne zajęcia z projekcjami filmowymi. Dbają o to, by zarówno tematyka lekcji, jak i język przekazu były dostosowane do poszczególnych grup wiekowych. "Lekcje w kinie" są tworzone przez profesjonalistów: filmoznawców, kulturoznawców, specjalistów z dziedziny, której dotyczy lekcja i konsultowane z doświadczonymi pedagogami oraz doradcami metodycznymi.

    Zarówno uczniowie naszej szkoły, jak i nauczyciele są zadowoleni z takiej formy zajęć kształtującej właściwy odbiór i interpretację dzieła filmowego.

     

     


    Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

    Za organizację i przeprowadzenie w naszej szkole obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka otrzymaliśmy od p. Marka Michalaka - Rzecznika Praw Dziecka podziękowanie i książeczkę do szkolnej biblioteki. 

     


      

     


     

    Serdecznie  dziękujemy p. Katarzynie Okuniewskiej i p. Luizie Rawskiej za przekazanie paczki z przyborami szkolnymi dla naszych uczniów i wychowanków. Traktujemy to jako wyraz wrażliwości i dobroci oraz umiejętności czynienia dobra wobec innych ludzi.

        

    Z wyrazami wdzięczności 
    Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr7 
    wraz ze społecznością uczniowską.

     

    Opracowała:
    Mirosława Markiewicz

     

 • Galeria zdjęć

   brak danych